Przedstawiamy Państwu ofertę Firmy artystyczno-rozrywkowej

Music World

Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez. Posiadamy profesjonalne sceny 8m x 8m, 10m x 10m z zadaszeniem i ścianami bocznymi oraz dobrej jakości nagłośnienie i oświetlenie estradowe. Pozwala nam to dostosować się do każdego rodzaju imprezy tj.: Koncerty, Imprezy Plenerowe, Dni Miast, Dożynki, Spotkania Firmowe, Pikniki Rodzinne, Festyny i inne imprezy kulturowo-rozrywkowe.

Pomagamy także przy organizacji w/w imprez. W ofercie posiadamy: dj, konferansjerów, prowadzących, ogródek strzelecki, strzelanie z łuku, wiatrówki, procy, pokazy walk rycerskich, tańca staropolskiego, pokazy barmańskie, open bar, degustacje win, quady, paintball, kabarety, wieczory tematyczne, pokazy tancerek, hostessy, pakiety całodniowe dla rodzin i dzieci oraz wiele innych.

KONTAKT:

Rafał Białas
Grąbków 46
62-709 Malanów
powiat turecki
tel: 604 842 606
tel: 632 883 489
e-mail: musicworld@o2.pl

OFERUJEMY RÓWNIEŻ:

- Zespół muzyczny Meritum
- Oprawa muzyczna DJ
- Fotografia cyfrowa
- Wideofilmowanie
- Salon Jubilerski

Działamy na rynku muzycznym od wielu lat, dlatego mamy ogromne doświadczenie, a także doskonałe kontakty w branży artystyczno-muzycznej. Współpracujemy z młodymi i uzdolnionymi fachowcami, dla których realizacja dźwięku i oświetlenia to nie tylko praca, ale również pasja i możliwość rozwoju własnych ambicji.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły. Zawsze chętnie zapoznamy się z Państwa koncepcją na temat przebiegu imprezy, obsługiwanej przez naszą firmę.

Nasza wiedza i umiejętności w połączeniu z doświadczeniem są dla Państwa gwarancją zawsze udanej imprezy.

DOSTOSUJEMY RZECZYWISTOŚĆ DO TWOICH POTRZEB!