SERDECZNIE WITAMY !

Jesteśmy 4-osobową grupą muzyczną, zajmującą się profesjonalną obsługą wszelkich imprez tanecznych. Zagraliśmy wiele imprez, zdobywając wieloletnie doświadczenie, zadawalając gusta muzyczne wielu naszych klientów. Wykonujemy praktycznie każdy gatunek muzyczny, co daje nam dużą elastyczność i możliwość oprawy większości imprez muzycznych (wesela, bankiety, studniówki, bale, przyjęcia itp.). Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, umiejętnie dobierając zakres utworów muzycznych, zabaw i konkursów.

Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i chętnie wysłuchamy Państwa opini na temat przebiegu imprez, obsługiwanych przez nasz zespół. Naszą ofertę dostosujemy specjalnie do Państwa wymagań i postaramy się, żeby efekt przerósł Państwa oczekiwania. Dbamy o odpowiedni nastrój uroczystości, wykorzystując profesjonalne efekty świetlne i dźwiękowe. Dzięki temu, stworzymy niezapomniane, miłe chwile, które z pewnością zapiszą się w pamięci wielu osób.
O zespole
Skład
Facebook
Demo
Kontakt
KONTAKT:
Rafał Białas
Grąbków 46
62-709 Malanów
powiat turecki
tel: 604 842 606
tel: 632 883 489
e-mail: musicworld@o2.pl

OFERUJEMY RÓWNIEŻ:
- Zespół muzyczny Meritum
- Oprawa muzyczna DJ
- Fotografia cyfrowa
- Wideofilmowanie
- Salon Jubilerski

Decydując się na organizację imprezy z naszym udziałem, otrzymujecie Państwo gwarancję świetnej muzyki, idealnie dobranej do charakteru spotkania, wspaniałej atmosfery, którą potrafimy stworzyć oraz wyśmienitej zabawy, która pozostanie w pamięci. Wówczas całą energię i uwagę poświęcicie Państwo swoim gościom, delektując się bestrosko każdą chwilą wieczoru.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zespół MERITUM